Music has the power to transport us to another time and place. P.S.B. loves to harness that power with a broad audience of fellow music lovers and passionate musicians alike. Ever since a young age, MC JOOKY has found great joy and satisfaction in making music and sharing it with fans and people all over the world. Take a look around the site to get to know Prague Strikes Back and all that they have to offer.

Mc Jooky je prostě undergroundový zpěvák. Co se snaží si prosadit svoje, ale i celkově se zaměřuje na aktuální světovou těmatiku. Styl je experimentální.

JEHO VYJÁDŘENÍ: Víte pokud jde o hudební stránku určitě to chci dělat jako zábavu, ale nevadilo by mi to dělat i pracovně. Ale jde o to že má vize nespočívá jen v penězích, ale spíš v hledání pravdy. Sám si myslím že je na tomto světě tolik lží co je potřeba odkrýt. Jak se říká, pravda si nás vždycky najde. Pokud jí chceme najít. Máme toho hodně co říct. Čím víc odkrýváme pravdu, tím víc vám toho můžeme sdělit. Naše myšlenky nespočívají určitě v drogách, násilí a sexu. Spíš se snažíme je vyjadřovat emocionálně. Tím chci říct, že když vyjadřujeme naší tvorbu, tak musí emocionálně ovlivnit i naše posluchače.

Promo: No tak určitě v klubech XT3, MATRIX, Kennys Island, Popocafepetl, Pantheon, Vacuum Art Bar a Beat n Juice Klub . Později taky chci poděkovat za možnost být v televizi společně s Kid Luckym z New Yorské beatboxové federace na Primě Cool kde jsme promovali !!HIP HOP SUBWAY SERIES!!

:blush: :scream: :smirk: :smiley: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_winking_eye: :rage: :disappointed: :sob: :kissing_heart: :wink: :pensive: :confounded: :flushed: :relaxed: :mask: :heart: :broken_heart: :expressionless: :sweat: :weary: :triumph: :cry: :sleepy:

#title

#text

#title

#text


Please wait. Verifying...